Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
God of War: Ragnarök

PETA krytykuje okrucieństwo wobec zwierząt w God of War: Ragnarök

I prosi o tryb PETA dla tych, którzy nie chcą skrzywdzić cyfrowych stworzeń.

HQ

Musisz przestać zabijać cyfrowe zwierzęta! Tak mówi PETA, która wzywa Sony Santa Monica do dodania trybu gry do God of War: Ragnarök, aby miłośnicy zwierząt mogli cieszyć się mistrzowską przygodą. Ponieważ, jak wiele osób wie, Kratos wciela się w wiele zwierząt w trakcie gry, a podczas gdy większość z nich to mitologiczne stworzenia, organizacja praw zwierząt chce tego zakończyć.

To nie pierwszy raz, kiedy PETA krytykuje grę, a Mario i jego kombinezon szopa pracza, a także Animal Crossing i Far Cry są na ich celowniku w przeszłości.

Czy uważasz, że powinno być możliwe granie w God of War bez krzywdzenia jednego zwierzęcia, czy też nie obchodzi cię to?

God of War: Ragnarök

Dzięki, Gracz.

Powiązane teksty

0
God of War: RagnarökScore

God of War: Ragnarök

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Kontynuacja miękkiego rebootu Santa Monica Studios z 2018 roku jest już prawie dostępna, ale czy dorównuje swojemu doskonałemu poprzednikowi? Mówiąc najprościej... tak.Wczytywanie następnej zawartości