Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Phil Spencer do Sony: "Ładne rozpoczęcie sezonu serialu"

"Wiem, że mnóstwo pracy wkłada się w te koncerty i fajnie jest zobaczyć, co nadejdzie."

HQ

Wczoraj późnym wieczorem Sony w końcu miało swoją pierwszą poważną prezentację od dwóch lat, w której ujawnili wiele nadchodzących projektów, które zostaną wydane głównie na PlayStation, ale także na inne formaty. Jest to pierwsze duże wydarzenie związane z grami wideo w okresie, w którym odbywało się E3, a jest ich o wiele więcej, takich jak Summer Games Fest 8 czerwca i Xbox Games Showcase 2023 11 czerwca.

Jedną z osób, która wydaje się doceniać wysiłek włożony przez Sony w prezentację, był szef Xboxa Phil Spencer, który napisał na Twitterze do szefa PlayStation Studios, Hermena Hulsta, i napisał:

"Gratulacje dla ciebie i zespołów na pokazie. Wiem, że mnóstwo pracy wkłada się w te koncerty i fajnie jest zobaczyć, co nadejdzie. Niezły początek sezonu "show".

Chociaż zawsze doceniamy liderów dających dobry przykład społeczności graczy, jesteśmy również ciekawi: co sądzisz o prezentacji PlayStation?

Phil Spencer do Sony: "Ładne rozpoczęcie sezonu serialu"


Wczytywanie następnej zawartości