Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Kerbal Space Program 2

Pierwsza aktualizacja Kerbal Space Program 2 pojawi się w tym tygodniu

Usunie kilka błędów i poprawi wydajność gry.

HQ

Premiera Early Access Kerbal Space Program 2 nie poszła tak dobrze, jak oczekiwał deweloper Intercept Games, ponieważ gra napotkała wiele problemów związanych z błędami i wydajnością, co doprowadziło do mieszanego odbioru przez fanów Steam. Ale ponieważ jest to tytuł Early Access, deweloper był w stanie zaangażować się i skupić swój wysiłek na naprawieniu gry, a pierwszy etap nadejdzie w tym tygodniu, kiedy pojawi się pierwszy patch do KSP2.

Jak zauważył dyrektor kreatywny Nate Simpson w poście na blogu, powiedziano nam, że ta łatka jest obecnie w trakcie kontroli jakości i oczekuje się, że pojawi się 16 marca. Łatka zmiażdży kilka błędów, w tym dziwny, który z jakiegoś powodu spowodował generowanie przez dysk Krakena ciągu wstecznego, a także poprawi wydajność we wszystkich dziedzinach.

Po wydaniu tej łatki Intercept Games zauważył również, że druga łatka jest w trakcie prac i że deweloper ukończył już "ładną kolejkę poprawek", ale możemy spodziewać się dalszych informacji na temat tej łatki po wydaniu Patch One.

Kerbal Space Program 2

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości