Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Resident Evil 4

Pierwsze mody do Resident Evil 4 Remake już tu są i są tak dziwne, jak można się spodziewać

Leon w stroju pokojówki dopiero drapie powierzchnię dla tych modów.

HQ

Jedną z kluczowych zalet graczy PC nad swoimi konsolowymi braćmi jest możliwość instalowania modów do swoich gier. W niektórych przypadkach możesz uzyskać całkowitą przebudowę starszego tytułu dzięki modowaniu, ale najczęściej skończysz z głupimi dodatkami do gry.

Mimo że do premiery Resident Evil 4 pozostało jeszcze kilka dni, mody już pojawiają się do gry dzięki Capcomowi, który daje graczom szansę na wcześniejsze zagranie w nią z demonstracją.

Mamy już mod, który przyozdabia Leona w strój pokojówki, a nawet dziwniejsze, które dają bohaterowi wybór stringów do noszenia, gdy poluje na dziwnych i potwornych wrogów Resident Evil 4.

Oprócz nadania Leonowi nowego, dziwnego wyglądu, możesz także dostać pistolet bananowy i łyżkę zastępującą nóż.

Resident Evil 4

Powiązane teksty

0
Resident Evil 4Score

Resident Evil 4

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Najnowszy remake Capcomu zabiera nas z powrotem do Hiszpanii, aby zmierzyć się z klanem Los Iluminados jako Leon S. Kennedy.Wczytywanie następnej zawartości