Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike 2

Pierwszy turniej CS2 Major będzie zawierał otwarte kwalifikacje

Odbędzie się w styczniu, a główny turniej zaplanowano na marzec 2024 roku.

HQ

Organizator e-sportu, PGL, ogłosił, że będzie gospodarzem i przeprowadzi otwarte kwalifikacje do pierwszego w historii Counter-Strike 2 Majora, który odbędzie się w marcu 2024 roku. Jak zauważono w nowym poście na blogu, w otwartych kwalifikacjach zobaczymy drużyny z całego świata walczące o miejsce w głównym wydarzeniu, a otwarta część turnieju odbędzie się w styczniu 2024 r.

Turnieje będą otwarte dla większości głównych regionów, w tym Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej i Azji, a każdy region zostanie podzielony na mniejsze imprezy regionalne. Harmonogram dla każdego otwartego turnieju kwalifikacyjnego można znaleźć tutaj.

Jeśli chodzi o rzeczywisty CS2 Major, który odbędzie się w Kopenhadze, zespoły będą chciały się do niego zakwalifikować, ponieważ będzie on mógł pochwalić się pulą nagród w wysokości 1,25 miliona dolarów, z czego 500 000 $ trafi do zwycięskiej drużyny.

Counter-Strike 2

Powiązane teksty

0
Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...Wczytywanie następnej zawartości