Polski
Gamereactor
wiadomości
Pillars of Eternity

Pillars of Eternity otrzymuje losową aktualizację, co sprawia, że ludzie myślą, że Pillars 3 jest w drodze

Nie oznacza to jednak, że Obsidian pracuje nad trzecią grą.

HQ

Po sukcesie Baldur's Gate III, gry cRPG będą modne przynajmniej przez jakiś czas, więc gracze uważnie obserwują inne, podobne franczyzy i tytuły, takie jak Obsidian's Pillars of Eternity.

Pierwsza gra otrzymała niedawno nową łatkę i chociaż nie dodaje ona żadnej zawartości i jest bardziej skoncentrowana na naprawianiu błędów, doprowadziła do spekulacji na temat tego, co planuje Obsidian. Są nawet tacy, którzy uważają, że studio może pracować nad Pillars of Eternity 3.

Chociaż nie zamierzamy całkowicie zmiażdżyć pomysłu, że ta gra jest w trakcie prac, wydaje się to mało prawdopodobne. Obsidian pracuje obecnie nad Avowed, którego akcja toczy się w tym samym uniwersum co Pillars of Eternity, więc możliwe, że studio chce mieć pewność, że każdy, kto chce sprawdzić całą historię, może to zrobić tak płynnie, jak to tylko możliwe.

Co więcej, po tym, jak w tym roku ukazało się Avowed, jest The Outer Worlds 2, które również jest w fazie rozwoju w Obsidian. W przypadku tych dwóch głównych tytułów, nawet jeśli Pillars of Eternity 3 jest na kartach, powiedzielibyśmy, aby nie wstrzymywać oddechu.

Pillars of Eternity

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości