Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
esport
Halo Infinite

Pittsburgh Knights są mistrzami HCS Mexico City

Drużyna pokonała CintaNegra Esports, aby wziąć udział w turnieju.

HQ

W miniony weekend zakończył się turniej Halo Championship Series Mexico City, który zgromadził najlepsze drużyny z całej Ameryki Łacińskiej, aby rywalizować o udział w puli nagród w wysokości 50 000 $ i bilet na HCS Major Orlando 2022, który odbędzie się w dniach 23-25 września.

Teraz, gdy wydarzenie w Mexico City jest w książkach, znamy drużynę, która została ukoronowana jako zwycięzca turnieju, a ten zaszczyt przypadł Pittsburgh Knights po tym, jak organizacja pokonała CintaNegra Esports w wielkim finale.

Ta wygrana sprawiła, że Rycerze wracają do domu z 20 000 $ w nagrodach pieniężnych, a także jednym z trzech biletów na Orlando Major. Jeśli chodzi o to, co dalej z Halo Championship Series, turniej North American Super odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia.

Halo Infinite

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości