Polski
Gamereactor
wiadomości
Elsie

Platformówka akcji roguelike Elsie pokazuje bossów i biomy

Kolorowy tytuł "robi ogromne postępy" w swoich pracach i w tym roku pojawi się na PC i Switch.

HQ

Kolorowa platformówka akcji roguelike Elsie to gra, o której ostatnio nie słyszeliśmy zbyt wiele, ale na szczęście wydaje się, że to się zmienia, ponieważ wydawcy Playtonic Friends i The Completionist oraz deweloperzy Knight Shift Games opublikowało nowy zwiastun tytułu.

Ten zwiastun jest dość długi i daje głęboki wgląd w bossów i biomy, które będą obecne w grze. Na froncie biomu pokazano nam pierwszą lokalizację, Eclipse Skyport, a także wulkaniczną grotę The Forgemaster's Caldero i królestwo przyrody Jardin. Każdy z tych obszarów będzie kierowany przez wroga-strażnika, a bossem Skyport's będzie Celestia.

Jeśli chodzi o historię, którą Elsie będzie chciała opowiedzieć, w grze zobaczymy graczy wcielających się w tytułowego androida, gdy wyrusza na misję oczyszczenia uderzającego świata, który nazywa domem.

Dla tych, którzy zastanawiają się, kiedy pojawi się Elsie, nie wspomniano jeszcze o dokładnej dacie premiery, ale powiedziano nam, że gra pojawi się na PC i Nintendo Switch w tym roku, a rozwój "robi ogromne postępy".

Obejrzyjcie zwiastun Biomes and Bosses poniżej.

HQ
Elsie

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości