Polski
Gamereactor
wiadomości

PlayStation Plus oferuje gry Dredge, PS VR2 i nie tylko za darmo

Dni gry Sony będą miały w tym roku kilka niesamowitych rzeczy.

HQ

Sony zwykle ogłasza nadchodzące oferty PlayStation Plus w środy, ale tym razem zdecydowali się zrobić to dzień wcześniej z jakiegoś tajemniczego powodu.

Jednym z powodów jest to, że niektóre z dzisiejszych wiadomości dotyczą rzeczy, które pojawią się jeszcze w tym tygodniu. Ponieważ Sony ogłosiło, co zaoferuje tegoroczne obchody Days of Play. Obejmuje to, że czerwcowe gry PlayStation Plus Essential będą:


  • AEW: Walcz wiecznie

  • SpongeBob Kanciastoporty: Kosmiczny wstrząs

  • Ulice Gniewu 4

Będą one dostępne od 4 czerwca.

Ci z nas, którzy mają PS Plus Extra lub PS Plus Premium, mogą spodziewać się jeszcze więcej, ponieważ katalog gier zostanie rozszerzony nie tylko o gry na PS4 i PS5, takie jak Dredge (jutro), Grand Theft Auto: San Andreas - The Definitive Edition, Lego Marvel Super Heroes 2 i Cricket 24. Dostaniemy również gry na PlayStation VR2 Before Your Eyes, Ghostbusters: Rise of the Ghost Lord, Synth Riders, The Walking Dead: Saints & Sinners, The Walking Dead: Saints & Sinners - Chapter 2: Retribution oraz Walkabout Mini Golf.

Katalog klasyków otrzyma również kilka perełek w postaci Sly Raccoon (znanego jako Sly Cooper and the Thievius Raccoonus, jeśli nie jesteś na terytoriach PAL), Star Wars: The Clone Wars i Tomb Raider Legend 11 czerwca.

To tylko kilka przykładów tego, co dzieje się podczas Dni Zabawy. Obchody będą również składać się ze sprzedaży zarówno fizycznej, jak i cyfrowej, darmowych awatarów, turniejów i nie tylko, o których więcej informacji można znaleźć tutaj.

PlayStation Plus oferuje gry Dredge, PS VR2 i nie tylko za darmo


Wczytywanie następnej zawartości