Polski
Gamereactor
wiadomości
AEW: Fight Forever

Plotka: AEW: Fight Forever pojawi się pod koniec przyszłego miesiąca

Wydaje się, że francuski sprzedawca ujawnił potencjalną datę premiery.

HQ

Wiedzieliśmy, że AEW: Fight Forever nie jest zbyt odległy, biorąc pod uwagę, że osiągnięcia Xbox zostały niedawno AEW: Fight Forever opublikowane w Sklepie Xbox" target="_blank">wyciekły, a ocena ESRB to AEW: Fight Forever otrzymuje ocenę ESRB" target="_blank">ujawniono. Pomimo wszystkich oznak wskazujących na to, że wkrótce premiera tytułu pro-wrestlingowego będzie miała miejsce, wciąż nie mamy konkretnej daty premiery, ale wygląda na to, że francuski reseller się tym zajął.

W weekend program Just for Games dodał datę 27 czerwca do strony sklepu AEW: Fight Forever. Jest to wtorek, który jest powszechnym dniem wydawania gier, więc jest mało prawdopodobne, aby był to symbol zastępczy.

Jeśli okaże się to prawdą, prawdopodobnie możemy spodziewać się wybuchu informacji podczas Summer Game Fest 8 czerwca, a być może także wydarzenia Sony w środę w tym tygodniu lub Microsoftu Xbox Games Showcase 2023 w dniu 11 czerwca. Uważamy również, że Yuke's i THQ Nordic powinny się pospieszyć i powiedzieć nam bardziej oficjalnie, dopóki są rzeczy, które nie zostały jeszcze ujawnione.

Wolisz AEW czy WWE?

AEW: Fight Forever

Powiązane teksty

0
AEW: Fight ForeverScore

AEW: Fight Forever

RECENZJA. Przez Johan Vahlström

Nasz król wrestlingu i ekspert sportowy Johan Vahlström dostarczył do recenzji AEW: Fight Forever suplexy, pile drivery i uderzenia szczęką.Wczytywanie następnej zawartości