Polski
Gamereactor
wiadomości
Assassin's Creed Infinity

Plotka: Assassin's Creed Infinity będzie mocno skupiać się na mikrotransakcjach

Poinformowano również, że centrum może oferować miesięczną subskrypcję.

Bardzo niewielu z nas ma pewne pojęcie o tym, czym będzie Assassin's Creed Infinity. W tej chwili wydaje się, że jest to wspólna przestrzeń, w której będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich ulubionych gier Assassin's Creed z jednego miejsca.

Brzmi to jak dobry pomysł na papierze, ale według twórcy j0nathana na Twitterze/X, Ubisoft może chcieć położyć silny nacisk na mikrotransakcje w nadchodzącym wydaniu. W nowym poście (przetłumaczonym na Twitterze/X) j0nathan pisze, co następuje:

"Jeśli to, co mi powiedziano, jest prawdą, Assassin's Creed Infinity będzie dość skoncentrowany na mikrotransakcjach, z miesięczną subskrypcją (trochę jak GamePass), która da dostęp do wszystkich starych gier AC (nie jestem pewien co do nowych), przyszłych DLC, jednej ekskluzywnej skórki/przedmiotu miesięcznie itp. Nie byłoby zaskoczeniem, gdybyśmy zobaczyli, ile Ubisoft zarobił większość płatnych skórek na Odyssey i Valhalli, ale to byłoby gorsze... "

To naprawdę chwiejna plotka, ale sam pomysł nie brzmi tak zaskakująco. Jeśli okaże się to prawdą, będziemy musieli poczekać i zobaczyć, jak to wszystko potoczy się z fanami Assassin's Creed.

Assassin's Creed Infinity

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości