Polski
Gamereactor
wiadomości
Call of Duty: Black Ops 6

Plotka: Call of Duty 2024 zostanie ujawnione w tym miesiącu

Wygląda na to, że wkrótce dowiemy się, czy wszystkie plotki o wojnie w Zatoce Perskiej były prawdziwe.

HQ

Wiemy już, że w tym roku pojawi się Call of Duty, a bardzo wiarygodne plotki mówią, że będzie to gra o tematyce wojny w Zatoce Perskiej z serii Black Ops. Ale kiedy to zostanie ujawnione?

Jeśli wierzyć Insider Gaming i kontu X CharlieIntel (a powinniśmy, oba są bardzo dobrymi źródłami), stanie się to jeszcze w tym miesiącu. Wiemy to dzięki eksploratorom danych, którzy znaleźli dowody w najnowszej aktualizacji Warzone, która zawiera kilka odniesień do kolejnego Call of Duty. Obejmuje to schemat broni z numerem sześć (jest już pięć Call of Duty: Black Ops - ostatni to Zimna Wojna) zapisany cyframi rzymskimi, co może wskazywać, że tytuł będzie Call of Duty: Black Ops 6 - i że postać Black Ops Frank Woods jest tajemniczo sprowadzana do Warzone.

Nawet jeśli gra zostanie pokazana w tym miesiącu, prawdopodobnie będziemy musieli poczekać do Microsoft Xbox Games Showcase 9 czerwca, aby zobaczyć więcej. Po ich wydarzeniu pojawi się kolejne, które podobno będzie poświęcone tegorocznemu Call of Duty.


Call of Duty: Black Ops 6

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości