Polski
Gamereactor
wiadomości
Dragon Age: The Veilguard

Plotka: Dragon Age: Dreadwolf zmienia nazwę na Xbox Games Showcase

Według Jeffa Grubba, BioWare zmieni słowo "Dreadwolf"; według Jasona Schreiera będzie się nazywać Dragon Age 4.

HQ

Minęło około sześciu lat, odkąd EA i BioWare ogłosiły, że pracują nad kolejnym Dragon Age. Tak naprawdę nie słyszeliśmy nic więcej na ten temat aż do 2022 roku i wtedy potwierdzono nazwę Dragon Age: Dreadwolf . Do tej pory nie widzieliśmy żadnych treści na temat tytułu i nie ujawniono zbyt wielu informacji poza małym zwiastunem. Pojawiły się jednak przecieki na temat jego możliwej premiery w tym roku. Dodajmy do tego fakt, że EA wcześniej ujawniło, że tego lata zrobi prezentację, a sensowne jest połączenie jednego aspektu z drugim.

Dziennikarz Jeff Grubb w jednym z odcinków Kinda Funny Gamescast twierdził, że następny Dragon Age zostanie ujawniony 10 czerwca na imprezie Xbox, a nawet ponownie podkreślił to na X. Twierdzi również, że tytuł nie zostanie ujawniony na imprezie Xbox. Twierdzi również, że tytuł nie będzie brzmiał Dragon Age: Dreadwolf, ale że będzie miał zmiana nazwy.

"Zażartowałem, że Dragon Age: Dreadwolf tam nie będzie", "Dragon Age: Dreadwolf prawdopodobnie tam nie będzie, ale Dragon Age tam będzie", powiedział Grubb, aby pokazać, że jest podejrzliwy w związku ze zmianą nazwy. Również dziennikarz Bloomberga Jason Schreier zapewnił, że jego plotki są prawdziwe, ale nazwa nie zostanie zmieniona na nową, ale że będzie się nazywać Dragon Age 4. Szczerze mówiąc, wszystko pasuje, w rzeczywistości gra pojawia się zarówno w sklepach PlayStation, jak i Xbox, choć na razie z intrygą musimy poczekać tylko cztery dni.

Dragon Age: The Veilguard

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości