Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Plotka: FromSoftware pracuje nad nową, tajemniczą grą

Czuję, że to tylko zajmie, jeśli poproszę o Bloodborne 2 w tym momencie.

HQ

Oprócz pracy nad nadchodzącym dodatkiem Elden Ring Shadow of the Erdtree i Armored Core VI: Fires of Rubicon, FromSoftware może pracować nad innym, niezapowiedzianym projektem, zgodnie ze stroną LinkedIn pracownika.

Kenneth Chan, producent i reżyser w FromSoftware, pracuje w firmie od prawie dekady. Oprócz pracy nad Elden Ring i Armored Core, Chan ma również rok pracy nad innym projektem wspomnianym na ich profilu.

Czym jest ta gra, nie możemy powiedzieć na pewno, ale możemy się domyślać i mieć nadzieję na kolejny wpis w IP Bloodborne lub Sekiro. Jak zauważa PCGamesN , może się zdarzyć, że Chan po prostu nie zaktualizował swojego profilu wraz z ogłoszeniem Shadow of the Erdtree, ale ich rola w Elden Ring jest inna w porównaniu z tym tajemniczym projektem, więc może być tak, że coś innego jest tutaj w przygotowaniu.

Co chcesz zobaczyć dalej od FromSoftware?

Elden Ring

Powiązane teksty

0
Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości