Polski
Gamereactor
wiadomości
Hogwarts Legacy

Plotka: Hogwarts Legacy dostaje program telewizyjny

Mówi się, że serial jest na wczesnym etapie rozwoju w HBO Max.

HQ

Hogwarts Legacy jest dostępny dopiero od niespełna kilku tygodni, ale jego sukces jest oczywisty. Teraz wydaje się, że sukces mógł już zrodzić serial telewizyjny w pracach HBO.

Jest to zgodne z Giant Freakin Robot, który poinformował, że serial jest obecnie na wczesnym etapie rozwoju, ale będzie podążał za podobną historią do gry Hogwarts Legacy.

Oznacza to, że akcja będzie rozgrywać się przed wydarzeniami z książek o Harrym Potterze lub spin-offów Fantastycznych zwierząt. Jak dotąd szczegóły pozostają lekkie na temat serialu i nie potwierdzono nawet, że jest w fazie rozwoju, więc nie ekscytuj się jeszcze.

Będziemy dostarczać dalsze aktualizacje w miarę rozwoju tej historii, więc bądźcie czujni. W międzyczasie daj nam znać, czy byłbyś podekscytowany oglądaniem serialu Hogwarts Legacy? HBO poradziło sobie już dobrze z adaptacją The Last of Us, więc może mieć potencjał.

Hogwarts Legacy

Powiązane teksty

0
Hogwarts LegacyScore

Hogwarts Legacy

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Prawie dwa lata później niż pierwotnie zamierzano, nadszedł czas, aby spróbować życia jako uczeń Hogwartu. Ale czy jest to ostateczny symulator Harry'ego Pottera?Wczytywanie następnej zawartości