Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Plotka: Marvel chce Madsa Mikkelsena w roli Doktora Dooma

Wygląda na to, że MCU przyciąga kilku mocnych graczy do wszystkiego, co związane z Fantastyczną Czwórką.

HQ

Według kanału YouTube Johna Campei trwa obecnie dyskusja między duńskim dynamitem Madsem Mikkelsenem a mekką superbohaterów Marvelem na temat Doktora Dooma. Jasno jednak mówi, że najprawdopodobniej rozmawiają z innymi kandydatami i że w żadnym wypadku nie jest pewne, że Mikkelsen zagra wielkiego złego w nadchodzącej Fantastycznej Czwórce. Oto, co mówi na ten temat, jeśli nie zawracasz sobie głowy przeoraniem całej sprawy, czyli 17-minutowego filmu pełnego uwielbienia Pedro Pascala:

"Potwierdzono mi, że Marvel rozmawiał z Madsem Mikkelsenem na temat Dooma. Teraz, żeby było jasne, jestem pewien, że rozmawiali z tuzinem osób. Nie powiedzieli mi, że Mads Mikkelsen został obsadzony w roli Dooma. Wcale. Udało im się jednak potwierdzić, że Mads Mikkelsen jest jedną z osób, z którymi rozmawiali przy Doomie.

Niewielu narzekałoby na ten wybór, ale jest jedna rzecz, która może być problematyczna, a mianowicie, że Mikkelsen był już Kaeciliusem w Doktorze Strange'u. Niekoniecznie jest to problem sam w sobie, ale często ludzie starają się nie obsadzać dwóch różnych postaci w tym samym uniwersum z tym samym aktorem. Ponieważ z oczywistych względów nie podano żadnego źródła, nie znamy też prawdy w tej sprawie, więc prawdopodobnie najlepiej jest jeszcze przez jakiś czas trzymać solniczkę.

Inni aktorzy, o których mówi się, że dołączą do nowej roli superbohatera Matta Shakmana, oprócz Pedro Pascala, który podobno już otrzymał propozycję roli Reeda Richardsa, znanego również jako Mister Fantastic, to Venessa Kirby jako Sue Storm, znana również jako Niewidzialna Kobieta, wraz z Josephem Quinnem jako Johnnym Stormem, a.k.a. Ludzka pochodnia, Ebon Moss-Bachrach jako Ben Grimm, znany również jako Coś. Javier Bardem i Antonio Banderas zostali wymienieni w związku z rolą Galactusa.

Fantastyczna Czwórka ma planowaną datę premiery na 2 maja 2025 roku.

Chcesz zobaczyć Mikkelsena jako Doktora Dooma?

Plotka: Marvel chce Madsa Mikkelsena w roli Doktora Dooma


Wczytywanie następnej zawartości