Polski
Gamereactor
wiadomości
Astro's Playroom

Plotka: Nowa gra Astro Bot zostanie ogłoszona w ciągu najbliższych dwóch tygodni

Będzie to gra na PS5, a nie tytuł na PS VR2.

HQ

PlayStation 5 ma już świetną listę ekskluzywnych gier, ale jedną, która często umyka uwadze wielu, jest Astro's Playroom, tytuł, który służył jako doświadczenie startowe dla PS5 oraz przygotował i wprowadził graczy do wielu nowych funkcji i sprzętu systemu. Jeśli podobała Ci się ta gra i zastanawiałeś się, co dalej z Astro Bot, wygląda na to, że otrzymamy odpowiedź na ten temat w nadchodzących tygodniach.

Bardzo renomowany Dealabs, znany z rutynowego ujawniania dokładnych informacji o PlayStation, dodał swoje podejście do różnych innych niedawnych plotek i oświadczeń innych insiderów, że nadchodzi nowa gra Astro Bot i zostanie nawet ogłoszona w ciągu najbliższych 15 dni.

Wspomniano, że gra nazywa się po prostu Astro Bot i że jest tworzona wyłącznie na PS5 (nie PS VR2), a poziom zabierze graczy na pustynię, aby spotkać nową postać, która przybiera postać robota fenku.

Jeśli to nadchodzi i jest prawdą, być może dowiemy się tego już przy nadchodzącej rzekomej premierze PlayStation State of Play, która według różnych wtajemniczonych odbędzie się w przyszłym tygodniu, a może zamiast tego na letnim wydarzeniu na początku czerwca.

Nie możesz się doczekać kolejnych przygód Astro Bot ?

Astro's Playroom

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości