Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Pokémon Scarlet/Violet

Plotka: Pokémony powracające w DLC Scarlet and Violet wyciekły do sieci

W tym roku do Paldei może przybyć ponad 200 klasycznych monów.

HQ

Oprócz dowiedzenia się o DLC, które pojawią się w Pokémon Scarlet i Violet oraz historiach, które nas zabierzą, powiedziano nam również, że niektóre z naszych ulubionych Pokémonów ze starszych pokoleń w końcu trafią do Paldei.

Oprócz tych już ogłoszonych w prezentacji Pokémon, znany dataminer o nazwie mattyoukhana_ odkrył, że nowa łatka dla Pokémon Scarlet i Violet usunęła wiele ukrytych wpisów Pokédex dla kieszonkowych potworów, których obecnie nie ma w grze.

W sumie na liście skompilowanej przez mattyoukhana_ znajdują się 223 Pokémony, które mogą stanowić Pokémony, które otrzymamy w DLC do gry, które pojawią się jeszcze w tym roku. Biorąc pod uwagę, że dodatki DLC do Pokemon Sword and Shield zostały odkryte poprzez podobne usunięcie ukrytych wpisów Pokédex, możliwe, że już wiemy, które stworzenia powracają.

Nawet przy imponującym 223 Pokémonie, które powracają, nadal będą setki brakujących w 9. generacji gier Pokémon, coś, co fani uznali za główny problem w serii, odkąd przeniósł się na Switch.

Pokémon Scarlet/Violet

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości