Polski
Gamereactor
wiadomości
Starfield

Plotka: Starfield i Indiana Jones pojawią się na PlayStation 5

Wygląda na to, że możemy spodziewać się poważnej zmiany strategii ze strony Microsoftu.

HQ

Od kilku miesięcy wiele wskazuje na to, że Microsoft ma zamiar naprawdę wstrząsnąć swoją strategią dla Xboksa w przyszłości. Obejmuje to informatorów, którzy twierdzą, że Hi-Fi Rush i Sea of Thieves pojawią się na PlayStation 5 i/lub Switch, ale także dyrektor finansowy Xboxa Tim Stuart, który powiedział w listopadzie, że powinniśmy spodziewać się gier Microsoftu na " każdym ekranie, na którym można grać w gry"

Cóż, wygląda na to, że mają na myśli biznes. Kilku insiderów twierdzi teraz, że możemy spodziewać się, że Microsoft naprawdę postara się o swoje wieloformatowe wydania, a użytkownik Idle Sloth mówi (w odwołanym już poście X), że możemy spodziewać się, że zespół Xbox ogłosi strategię na przełomie lutego i marca. Niektóre z tytułów, które mają być częścią tego projektu, to Starfield, który został wydany we wrześniu, ale także nadchodzące gry Bethesdy, takie jak Indiana Jones and the Great Circle i następny tytuł id Software, powszechnie uważany za nowego Dooma.

Czy to oznacza, że od teraz każda gra będzie wieloformatowa, czy też jest to selekcja lub inny plan, to się dopiero okaże, ale zwykle nie ma dymu bez ognia - a ostatnio było go całe mnóstwo. Ciekawi nas również, jak konsole Xbox i Game Pass wpisują się w to wszystko (ponieważ Game Pass prawdopodobnie nie będzie dozwolony ani na PlayStation 5, ani na Switchu).

Starfield

Powiązane teksty

0
StarfieldScore

Starfield

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

W końcu nadszedł czas, aby odkryć kosmos w pierwszej od ponad 25 lat zupełnie nowej serii gier Bethesdy. Sprawdzamy, czy kosmiczna przygoda spełnia swoją obietnicę...Wczytywanie następnej zawartości