Polski
Gamereactor
wiadomości

Plotka: The Rock celowo spowalnia produkcję swojego nowego hitu

Aktor był oskarżany o wszelkiego rodzaju nieprofesjonalne skłonności.

HQ

Najpopularniejsza gwiazda filmowa na świecie, były zapaśnik Dwayne "The Rock" Johnson pracuje obecnie nad swoim nowym świątecznym filmem Red One, w którym gra tajnego agenta Świętego Mikołaja u boku gwiazdy Marvel Chrisa Evansa, ale wydaje się, że sprawy nie idą zgodnie z planem.

The Wrap donosi, że The Rock często spóźnia się osiem godzin na zdjęcia i że marnuje dużą część produkcji, co doprowadziło do wzrostu budżetu ze 150 milionów dolarów do obecnych 250 milionów dolarów. The Rock ma również asystentów, którzy zatrudniają go do opróżniania butelek z moczem, które napełnia na planie, ponieważ nie ma tendencji do korzystania z toalet, co, według raportu, również wydłuża czas.

Zawijanie:
Problemy z produkcją – począwszy od chronicznego spóźniania się Johnsona i braku profesjonalizmu na planie, a skończywszy na braku doświadczenia producentów – spowodowały, że koszty filmu z Chrisem Evansem i J.K. Simmonsem w rolach głównych wzrosły do ostatecznego budżetu ponad 250 milionów dolarów, co jest sumą bardziej pasującą do superbohatera. Według ponad tuzina osób bezpośrednio zaangażowanych w projekt, produkcja "Red One" była idealną burzą problemów, spotęgowaną przez brak doświadczenia głównego producenta filmu Hirama Garcii oraz dyrektorów ds. fabuły i produkcji Amazon MGM, Julie Rapaport i Glenna Gainora, którzy nadzorują projekt.

Anonimowe źródło w Seven Bucks Productions:
"Na planie, z dala od przyczepy, jeśli musi się wysikać, nie idzie do publicznej toalety. Sika do butelki z wodą Voss, a jego zespół lub nagłośnienie musi się jej pozbyć".

Plotka: The Rock celowo spowalnia produkcję swojego nowego hitu


Wczytywanie następnej zawartości