Polski
Gamereactor
wiadomości
Hogwarts Legacy

Plotka: Tyle czasu zajmuje ukończenie Hogwarts Legacy

Wygląda na to, że będzie to dość długa przygoda.

HQ

Do premiery oczekiwanego Hogwartu Legacy pozostał niecały miesiąc, w którym w końcu będziemy mieli wolną rękę w magicznym świecie JK Rowling. Wszystko wskazuje na to, że w Hogwarcie jest wiele do zrobienia, więc powinniśmy spodziewać się dość soczystej zabawy.

Według nienazwanego przecieku, tego samego, który podobno ujawnił artbook Hogwarts Legacy, mielibyśmy rację, spodziewając się wielu godzin w Hogwarcie.

Według przecieku jest to około 35 godzin, jeśli zdecydujesz się po prostu przeprowadzić kampanię od razu i co najmniej 70 godzin, jeśli wykonasz wszystkie zadania poboczne i poszukasz wszystkich przedmiotów kolekcjonerskich. Na przykład odblokowanie klątwy Avada Kedavra za pomocą zadania pobocznego ma nastąpić pod koniec gry, więc każdy, kto ma nadzieję oszaleć z różdżką na swoich rywalach i wrogach, będzie musiał poczekać do końca, aby to zrobić.

To oczywiście plotka, ale czas gry powyżej 70 godzin z pewnością nie wydaje się nierozsądny. Przekonamy się na pewno 10 lutego, kiedy Hogwarts Legacy zostanie w końcu wydany.

Czy wskoczysz do Hogwarts Legacy?

Hogwarts Legacy

Powiązane teksty

0
Hogwarts LegacyScore

Hogwarts Legacy

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Prawie dwa lata później niż pierwotnie zamierzano, nadszedł czas, aby spróbować życia jako uczeń Hogwartu. Ale czy jest to ostateczny symulator Harry'ego Pottera?Wczytywanie następnej zawartości