Polski
Gamereactor
wiadomości
Fallout 76

Plotka: Wkrótce będzie można zdobyć zwierzaki w Fallout 76

I wygląda na to, że będą miały ważniejszą rolę, a nie tylko bycie uroczą sztuczką.

HQ

Chociaż zwierzęta domowe są integralną częścią świata Fallout od pierwszej gry (z psem Dogmeatem) w serii, w Fallout 76 nie ma prawdziwego systemu na to zaszłego. Teraz jednak wydaje się, że jest w drodze, jak zauważyli eksploratorzy danych na Fallout 76 Datamining Discord (za pośrednictwem Windows Central).

W 2021 roku Bethesda ogłosiła, że zamierza dodać zwierzaki do gry, ale od tego czasu ta funkcja jest rażąco nieobecna. Można podejrzewać, że wzrost popularności gry po uznanym serialu telewizyjnym mocno przyczynił się do tego, że Bethesda nadała priorytet popularnym i pożądanym funkcjom, takim jak ta, a górnicy danych znaleźli obrazy i ikony, które wyraźnie wskazują, że wydaje się, że istnieje kilka rodzajów zwierzaków, z których będziesz mógł wybierać.

Dostępny jest również wczesny samouczek, który sugeruje, że będzie to głębszy system, w którym twoje zwierzaki będą miały bardziej zaangażowaną funkcję niż tylko bycie uroczą sztuczką.

Skontaktujemy się z Tobą, gdy dowiemy się więcej.

Fallout 76

Powiązane teksty

Fallout 76: WastelandersScore

Fallout 76: Wastelanders

RECENZJA. Przez Kieran Harris

Nadeszła długo wyczekiwana aktualizacja Fallouta 76 - wprowadzająca zupełnie nowy wątek fabularny i postacie niezależne. I chwała jej za to!Wczytywanie następnej zawartości