Polski
Gamereactor
wiadomości
XDefiant

Plotka: Zawartość Assassin's Creed i Kórlików pojawi się w XDefiant

Kolejne 12 miesięcy strzelanki wydaje się dość pracowite.

HQ

Jak wiecie, Ubisoft wypuścił XDefiant bardzo niedawno i dla tych, którzy nie wiedzą, nie różni się to od Call of Duty. Jest to gra free-to-play i wygląda na to, że Ubisoft ma wiele planów na przyszłe aktualizacje z gościnnymi występami z kilku innych głównych serii gier, przynajmniej tak się wydaje, zgodnie z przeciekiem od użytkownika @AgainTx Data Miner X. Oczywiście nic nie zostało oficjalnie potwierdzone, ale wciąż jest to zapowiedź tego, co ma nadejść.

Wydaje się, że trwają prace nad nienazwanymi jeszcze zabójcami z Assassin's Creed, członkami GSG9 z Ghost Recon: Breakpoint, The Highwaymen z Far Cry: New Dawn i także Kórlikami. Wygląda na to, że wszystkie te elementy pojawią się w XDefiant w różnych aktualizacjach w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Warto jednak zaznaczyć, że plany mogą ulec zmianie, więc będziemy musieli poczekać i zobaczyć, co pojawi się w ciągu najbliższych 12 miesięcy w XDefiant.

Czy grałeś już w XDefiant ?

XDefiant

Powiązane teksty

XDefiant Score

XDefiant

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Zabójca Call of Duty od Ubisoftu w modelu free-to-play jest już dostępny, ale czy jest rzeczywiście gotowy, aby pokonać giganta, jakim jest długoletnia epopeja Activision?Wczytywanie następnej zawartości