Polski
Gamereactor
wiadomości
Hyenas

Po anulowaniu Hyenas Creative Assembly stanie w obliczu zwolnień

Brytyjski deweloper zobaczy, że pracownicy stracą pracę po niedawnej decyzji Segi o wycofaniu gry.

HQ

Wczoraj ujawniono, że Sega postanowiła anulować Hyenas i zatrzymać rozwój looter-shootera z Creative Assembly. Ponieważ gra jest w produkcji od lat, czekaliśmy, aby usłyszeć, jak ta szokująca decyzja wpłynie na zespół Creative Assembly, a teraz już wiemy.

Brytyjski deweloper będzie musiał zmierzyć się ze zwolnieniami i zwolnieniami w ramach decyzji o anulowaniu Hyenas. Nie wiadomo, ilu pracowników zostanie zwolnionych, ale powiedziano nam, że rozpoczął się okres konsultacji w sprawie zwolnień.

W oświadczeniu wyraźnie zauważono, że okres ten "może niestety spowodować utratę miejsc pracy", a niektórzy z dotkniętych nim osób już opuścili ogłoszenia szukające nowych stanowisk na LinkedIn.

Creative Assembly stwierdza: "Zawsze staraliśmy się działać jako studio "przede wszystkim ludzie"; jest to fundamentalne dla naszych wartości i kultury. Chociaż musimy przejść przez ten niezwykle trudny proces, będziemy priorytetowo traktować wspieranie naszych ludzi na każdym kroku.

"Dla tych, których miejsca pracy są zagrożone, będziemy pracować nad ponownym przydzieleniem ich do innych dostępnych ról w CA, gdy tylko będzie to możliwe, a ostatecznie zminimalizować utratę miejsc pracy".

Hyenas

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości