Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Podróżuj stylowo z zestawem Bellroy Jet Set

Ten portfel podróżny i zestaw toaletowy są idealne do bagażu podręcznego.

HQ

Jeśli planujesz latać dookoła świata w najbliższej przyszłości, ale masz problemy z kontrolowaniem wszystkich niezbędnych dokumentów podróży i pakowaniem akceptowalnej torby na bagaż podręczny, Bellroy może mieć dla Ciebie rozwiązanie.

Ten duet Travel Wallet, znany jako zestaw Jet Set i Toiletry Kit został stworzony tak, abyś mógł łatwo przechowywać i przechowywać bezpieczne paszporty, gotówkę, karty i tak dalej, a także mieć pod ręką zestaw niezbędnych rzeczy, a nie zamknięty w walizce.

Aby sprawdzić, czy ten zestaw podróżny jest na Twojej ulicy, uczyniliśmy go głównym tematem najnowszego odcinka Quick Look, który można znaleźć poniżej, z naszym własnym hostingiem Magnus i dzieląc się kilkoma faktami i przemyśleniami na temat produktów.

HQ


Wczytywanie następnej zawartości