Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Pokémon Scarlet/Violet

Pokémon Scarlet and Violet prezentuje DLC The Hidden Treasure of Area Zero

Będzie to dwuczęściowy dodatek, z nowymi legendarnymi elementami, strefami i nową Akademią.

HQ

Pokémon Presents for Pokémon Day właśnie się zakończyło, a oprócz pozostawienia nam ciekawych wiadomości, takich jak Pokémon Sleep lub seria Pokémon Concierge dla Netflix, wszyscy czekaliśmy na ważne ogłoszenie o nowej wersji lub DLC dla Pokémon Scarlet and Violet. Cóż, mieliśmy co najmniej jeden z nich.

DLC Szkarłatny i Fioletowy nazywa się The Hidden Treasure of Area Zero i będzie to dwuczęściowa przygoda. Pierwsza część nosi tytuł The Teal Mask i ukaże się jesienią tego roku. W nim będziemy mogli kontynuować naszą oryginalną grę, odwiedzając krainę Kitakami w ramach wizyty studyjnej Akademii poza regionem Paldea.

Pokémon Scarlet/Violet

Druga część pojawi się nieco później, zimą (co może oznaczać początek 2024 roku) i będzie nazywać się The Indigo Disk. Będzie on śledził wydarzenia z The Teal Mask i zobaczymy, jak gracze stają się studentami wymiany w nowej Blueberry Academy.

Pokémon Scarlet/Violet

W obu częściach będziemy mieli okazję schwytać Pokémony z innych generacji, których nie było w podstawowej wersji gry, takich jak Shiftry, Ninetales, Dewgong czy Milotic. Ponadto w tym DLC zobaczymy dwa nowe Legendarne Pokémony Szkarłatu i Fioletu, które odegrają ważną rolę w fabule dodatku, a którymi są Ogrepon i Terapogos. W tej chwili nie są znane żadne dalsze szczegóły na ich temat, chociaż ze zdjęć prezentacyjnych wygląda na to, że będą to Grass-Type i Water-Type, chociaż w tej chwili nie możemy tego potwierdzić.

Wreszcie, zamówienie DLC w przedsprzedaży zaoferuje nowe mundury dla naszej postaci i kody, aby zdobyć przedmioty i Pokémony w grze.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości