Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Pokémon Scarlet/Violet

Pokémon Scarlet i Violet biją rekord Nintendo z 10 milionami sprzedanych egzemplarzy

Duet potrzebował tylko trzech dni, aby sprzedać więcej, niż większość gier może sobie nawet wymarzyć.

HQ

Jestem typem faceta, który drapie się po głowie, gdy czytam przereklamowane wiadomości o Pokémon Scarlet/Violet na forach, w mediach społecznościowych, na naszym Discordzie i tak dalej. Zwłaszcza, że wielu z was spędziło ostatnie kilka miesięcy narzekając, że Game Freak nigdy nie robi nic nowego pod względem rozgrywki lub technologii, ale to zdecydowanie nie wpłynęło na sprzedaż gier.

Ponieważ Nintendo ogłosiło, że Pokémon Scarlet i Pokémon Violet łącznie sprzedały się w ponad 10 milionach egzemplarzy w ciągu pierwszych trzech dni, co oznacza, że teraz jest zdecydowanie jeszcze wyższa. Firma twierdzi, że oznacza to, że duet miał najlepszą premierę na jakiejkolwiek platformie Nintendo. Zgadza się. Te fantastyczne gry, które są technicznym bałaganem, prześcignęły zjawiska takie jak Wii Sports, Super Mario 64 i tym podobne... A ludzie pytają, dlaczego Nintendo i Game Freak nie zawracają sobie głowy doprawianiem rzeczy większymi zmianami i innowacjami...

Pokémon Scarlet/Violet

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości