Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Pokémon Scarlet/Violet

Pokemon Scarlet i Violet dostają nową łatkę

Niestety, będziemy musieli poczekać do lutego, aby to zobaczyć.

HQ

Pokemon Scarlet i Violet otrzymają nową łatkę w lutym. Gry zostały uruchomione z nieco mieszanym przyjęciem krytycznym w listopadzie z powodu problemów z wydajnością, a wielu stwierdziło, że otwarty świat spowoduje wiele błędów i usterek.

W nowym poście na oficjalnej stronie The Pokemon Company, aktualizacja 1.2.0 będzie zawierać "poprawki błędów i dodać funkcjonalność". Ale będziemy musieli poczekać i zobaczyć więcej szczegółów bliżej czasu aktualizacji.

Jak wspomniano, Pokemon Scarlet i Violet od pewnego czasu cierpią na problemy z wydajnością, a nawet z nową łatką w listopadzie problemy te nie zostały naprawione.

Nawet przy tych problemach najnowsze gry Pokemon nadal sprzedają się niewiarygodnie dobrze, osiągając szczyty list sprzedaży Switch na całym świecie. Tak więc, nawet jeśli uda ci się przejść przez ścianę, wydaje się, że nadal będziesz się dobrze bawić w Scarlet and Violet.

Pokémon Scarlet/Violet

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości