Polski
Gamereactor
wiadomości
Call of Duty: Black Ops 6

Połowa graczy Sony Call of Duty nadal gra na PlayStation 4

To sprawia, że jest bardzo oczywiste, dlaczego nie powinniśmy oczekiwać, że Call of Duty porzuci starsze formaty przez dłuższy czas.

HQ

Chociaż już wcześniej pojawiła się niemal szokująca ilość przecieków na temat Call of Duty: Black Ops 6, dopiero w zeszłym tygodniu zostało to oficjalnie ogłoszone. Żadne formaty nie zostały jeszcze potwierdzone, ale według kilku źródeł pojawi się na PC, PlayStation 5 i Xbox Series S/X - a najwyraźniej także na konsolach ostatniej generacji.

Ten ostatni rozczarował wielu, ponieważ uważają, że gra nie będzie w stanie w pełni wykorzystać mocniejszych konsol tej generacji, ponieważ wszystko musi być dostosowane do słabszego sprzętu. Teraz dziennikarz i insider Tom Henderson bardzo jasno wyjaśnił w poście X, dlaczego Activision Blizzard nie chce porzucić poprzedniej generacji, wyjaśniając, że prawie połowa graczy PlayStation, którzy uruchamiają Call of Duty, gra w nią na PlayStation 4.

Poświęcenie poprzedniej generacji oznaczałoby wycięcie około połowy wszystkich graczy PlayStation, co byłoby pieniędzmi wyrzuconymi w błoto. Chociaż wiele z tych osób zostanie ulepszonych w odpowiednim czasie, wydaje się prawdopodobne, że przyszłoroczne Call of Duty pojawi się również na PlayStation 4 i Xbox One (i prawdopodobnie na Switchu 2).

Call of Duty: Black Ops 6 zostanie szczegółowo pokazany 9 czerwca, zaraz po Xbox Games Showcase. Jak wcześniej informowaliśmy, będzie on dołączony do Game Pass od pierwszego dnia.

Call of Duty: Black Ops 6

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości