Polski
Gamereactor
wiadomości
Assetto Corsa

Polski finał Predator Sim Racing Cup 2021. Czas start!

HQ

15 maja 2021 r. odbędzie się krajowy finał zawodów Predator Sim Racing Cup 2021, czyli wirtualnych wyścigów organizowanych przez firmę Acer na platformie Asseto Corsa. Jego zwycięzca zapewni sobie udział w wielkim, międzynarodowym finale, w którym zmierzy się z najlepszymi kierowcami z innych krajów.

Wyścigi Predator Sim Racing Cup 2021 to wielkie święto dla wszystkich miłośników sportów motorowych w wersji online. Zawody odbywają się na platformie Asseto Corsa, a partnerem wydarzenia jest legendarny kierowca Indycar i F1 oraz szef zespołu simracing R8G, Romain Grosjean. Uczestnicy wydarzenia zasiadają za kierownicami Mercedesów AMG GT3 i rywalizują na legendarnym torze Monza.

15 maja 2021 r. o godz. 19.00 odbędzie się krajowy finał Predator Sim Racing Cup 2021. Weźmie w nim udział 20 zawodników, którzy uzyskali najlepsze wyniki w eliminacjach. Trwający 45 minut wyścig wyłoni zwycięzcę, który w wielkim finale zmierzy się z 14 zawodnikami z innych krajów i regionów oraz członkami zespołu R8G. Stanie z nimi do walki o tytuł międzynarodowego mistrza Predator Sim Racing Cup 2021.

Nagrodą dla triumfatora zawodów będzie roczne członkostwo w teamie Romaina Grosjeana oraz stworzone przez Fanatec profesjonalne stanowisko gamingowe dla fanów wyścigów. Zwycięzca polskiego finału otrzyma gamingowy komputer Predator Orion 3000 z zestawem trzech monitorów oraz oficjalną koszulkę zespołu R8G. Zawodnik, który zajmie drugie miejsce zdobędzie klawiaturę Predator Aethon 300 i myszkę Predator Cestus 350 wraz z podkładką. Zdobycie ostatniego stopnia na podium premiowane będzie słuchawkami Predator Galea 350 i gamingowym plecakiem.

Predator Sim Racing Cup 2021 w Polsce będzie transmitowany na żywo na kanale YouTube Acer Polska, Facebooku Sport.pl oraz na kanale YouTube influencera - Grafa. Szczegóły transmisji z międzynarodowego finału zostaną ogłoszone przed wydarzeniem. W ramach Predator Sim Racing Cup 2021 dostępna będzie również oferta specjalnych promocji, realizowana we współpracy z partnerem handlowym, siecią sklepów Media Expert.

Więcej informacji na temat Predator Sim Racing Cup 2021 znaleźć można na poświęconej zawodom dedykowanej stronie internetowej.

Assetto Corsa

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości