Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Star Wars Jedi: Survivor

Poprawka Star Wars Jedi: Survivor rozwiązuje problemy z wydajnością

Nastąpiło to po tym, jak deweloper zauważył, że gra nie działa zgodnie z jego standardami.

HQ

Podczas gdy ogólny konsensus wydaje się być taki, że Star Wars Jedi: Survivor jest hitem, istnieją wyraźne problemy z wydajnością gry, a niektórzy ludzie doświadczają gorszych sytuacji niż inni. Deweloper Respawn Entertainment wie o tym i wcześniej wydał oświadczenie, w którym powiedział, że gra "nie działa zgodnie z naszymi standardami" dla części swoich graczy i że pojawią się poprawki i aktualizacje, aby to naprawić.

Cóż, nie musieliśmy czekać zbyt długo na debiut pierwszego, ponieważ została wydana łatka, która rozwiązuje szereg błędów, awarii, problemów graficznych i innych. Łatka zadebiutowała już na PC, a dziś trafia do wersji gry na PS5 i Xboxa, a jeśli chodzi o dokładne informacje o aktualizacji, znajdziecie je na poniższym obrazku.

Star Wars Jedi: Survivor

Powiązane teksty

0
Star Wars Jedi: SurvivorScore

Star Wars Jedi: Survivor

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Respawn powraca w drugim rozdziale historii Cala Kestisa, ale czy poprawi genialną formułę Fallen Order?Wczytywanie następnej zawartości