Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
F1 22

Portimao pojawi się w F1 22 jeszcze dzisiaj

A Szanghaj nadejdzie we wrześniu.

HQ

EA ogłosiło, że pierwszym darmowym utworem dla F1 22 będzie Portimao w Portugalii i że ten tor zostanie dodany, gdy tylko... Dzisiaj. Zgadza się, tor pojawi się w grze wyścigowej jako darmowa aktualizacja dostępna dla wszystkich graczy, co oznacza, że możesz ponownie spojrzeć na tor bardzo, bardzo szybko.

Co więcej, EA ogłosiło drugi darmowy utwór, który nadejdzie, a jest nim Shanghai International Circuit. Chiński tor pojawi się w F1 22 12 września i podczas gdy czekamy, aby zobaczyć, jak ten zostanie pokazany w grze, mamy gorące okrążenie Portimao, które możecie zobaczyć w całości poniżej.

HQ
F1 22F1 22

Powiązane teksty

0
F1 22Score

F1 22

RECENZJA. Przez Daniel Andersen

Nowy sezon Formuły 1 jest już w toku, a teraz dostajemy również coroczną edycję oficjalnej gry wideo, F1 22.Wczytywanie następnej zawartości