Polski
Gamereactor
wiadomości

Potwierdzono: Sony i Nintendo nie pojawią się na targach Gamescom 2024

Nadal będą gry na PlayStation, ale nie od samego Sony. Plany Nintendo pozostają tajemnicą.

HQ

Tegoroczny Gamescom rozpocznie się 21 sierpnia i jak zwykle możemy spodziewać się wielu gier, a także ekscytujących zapowiedzi, zwłaszcza podczas Opening Night Live, wyprodukowanego i prowadzonego przez Geoffa Keighleya.

Jednak firmy, które wezmą udział, nie zostały jeszcze potwierdzone, ale znamy już jedną firmę, której tam nie będzie, a jest nią Sony. Ostatni raz uczestniczył w targach Gamescom w 2019 roku.

Nintendo zwykle uczestniczy w targach Gamescom sporadycznie i można się spodziewać, że pojawią się w tym roku, ponieważ mają tak wiele interesujących rzeczy w przygotowaniu, ale według przedstawiciela firmy (dziękuję, Gameswirtschaft.de) pominą również pokaz w Kolonii. Microsoft prawie zawsze się pojawia i prawdopodobnie zrobi to również w tym roku (co, jak informowaliśmy wcześniej , podobno ma sporo planów).

Co sądzisz o tym, że Sony nie bierze już udziału w dużych wydarzeniach gamingowych i czy to oznacza, że Nintendo zorganizuje coś równolegle indywidualnie, aby zaprezentować nowy sprzęt mediom?

Potwierdzono: Sony i Nintendo nie pojawią się na targach Gamescom 2024

Jeszcze raz dziękuję, Games Wirtschaft.Wczytywanie następnej zawartości