Polski
Gamereactor
wiadomości
Call of Duty: Modern Warfare III

Potwierdzono wydarzenie Diuna: Część druga dla Call of Duty

Pojawi się w dalszej części sezonu 1.

HQ

Pierwszy sezon Call of Duty: Modern Warfare III i Call of Duty: Warzone 2.0 (tak, powtarzająca się konwencja nazewnictwa tych sezonów może być myląca) ma pojawić się 6 grudnia 2023 roku, a ponieważ ta data szybko się zbliża, Activision dało nam teraz wgląd w to, co sezon przyniesie do stołu.

Powiedziano nam, że Modern Warfare III otrzyma cztery nowe mapy w trakcie sezonu, a także dwie nowe serie zabójstw. W trakcie sezonu pojawi się również gra rankingowa, a także nowa zawartość trybu Zombie i nowe tryby wieloosobowe.

Z drugiej strony Warzone 2.0 może spodziewać się nowej mapy z wieloma nowymi funkcjami, a także kilku powracających map. Pojawi się również nowy gułag i kilka nowych trybów gry, w których będzie można rywalizować, a także kilka wydarzeń zaplanowanych w trakcie sezonu.

Obie gry mogą spodziewać się wielu nowych broni w nowej przepustce bojowej, a także kilku nowych operatorów i świątecznego wydarzenia bożonarodzeniowego z dość makabrycznie wyglądającym Świętym Mikołajem. A ponieważ Call of Duty jest obecnie pozornie bardziej produktem metaverse, potwierdzono kilka współprac, w tym The Boys, gdzie A-Train zadebiutuje jako operator, podobnie jak dodatkowa postać i nowy tryb gry, a także możemy spodziewać się Dune: Part Two, w którym Paul Atryda i Feyd-Rautha staną się grywalnymi operatorami.

Możecie przyjrzeć się temu wszystkiemu w akcji na poniższej mapie drogowej oraz w zwiastunie premierowym.

HQ
Call of Duty: Modern Warfare III

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości