Polski
Gamereactor
wiadomości
Immortals: Fenyx Rising

Poznaliśmy datę premiery Immortals: Fenyx Rising

HQ

Ktoś w Microsofcie nieco się pośpieszył i przypadkowo opublikował kartę gry Immortals: Fenyx Rising w cyfrowym sklepie Microsoft Store. Firma szybko poprawiła swój błąd, ale na szczęście w internecie nic nie ginie.

Dzięki nowym zrzutom ekranu dowiedzieliśmy się, jak zmieniła się grafika w grze, a także poznaliśmy jej datę premiery. Immortals: Fenyx Rising (poprzednio Gods & Monsters) ukaże się 3 grudnia na PC, PS4, Xboksie One, Nintendo Switch oraz nowej generacji konsol. Poniżej możecie sprawdzić nowe screenshoty, a także oficjalny opis tytułu.

Immortals: Fenyx Rising
Immortals: Fenyx Rising
Immortals: Fenyx Rising
Immortals: Fenyx Rising
Immortals: Fenyx Rising

Immortals Fenyx Rising to wielka mitologiczna przygoda.

Wciel się w Fenyxa, by wyruszyć w misję ocalenia greckich bogów od mrocznego przekleństwa. Walcz z mitologicznymi potworami, posiądź legendarne moce bogów i w epickiej walce pokonaj Tyfona, najgroźniejszego tytana z greckiej mitologii. Stawką jest los świata: jesteś ostatnią nadzieją bogów.

- Korzystaj z mocy bogów, takich jak miecz Achillesa i skrzydła Daidalosa, aby walczyć z potężnymi wrogami i rozwiązywać starożytne zagadki.
- Walcz z kultowymi mitologicznymi bestiami, takimi jak Cyklop i Meduza, w dynamicznej walce w powietrzu i na ziemi.
- Wykorzystaj swoje umiejętności i różne bronie, w tym strzały samosterujące, telekinezę i nie tylko, aby zadać niszczycielskie obrażenia.
- Odkryj stylizowany otwarty świat w siedmiu unikalnych regionach, z których każdy jest inspirowany bogami.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości