Polski
Gamereactor
wiadomości
Football Manager 2023

Premiera Football Manager 2023 na PS5 została opóźniona

Wszystkie pozostałe platformy zadebiutują w przyszłym tygodniu zgodnie z planem.

HQ

Ze względu na nieprzewidziane okoliczności Sega i Sports Interactive ogłosiły, że Football Manager 2023 nie zadebiutuje na PS5 w przyszłym tygodniu, jak pierwotnie planowano. Jak wspomniano w komunikacie prasowym, zostaliśmy poinformowani, że "komplikacje" związane z procesem zgłoszeń i zatwierdzania spowodowały, że gra musiała zostać opóźniona, a niektóre problemy zostały rozwiązane.

Ponieważ FM23 zadebiutuje na prawie każdej platformie, jaką można sobie wyobrazić w przyszłym tygodniu, powinno być wiadome, że wszystkie inne edycje są nadal w harmonogramie, aby zadebiutować 8 listopada.

"Jesteśmy zdruzgotani tym wynikiem, nad którym niestrudzenie pracowaliśmy z naszymi partnerami przez wiele tygodni, aby spróbować to naprawić" - powiedział Miles Jacobsen, dyrektor studia Sports Interactive. "Szczególnie trudno było podjąć decyzję o opóźnieniu, ponieważ wiąże się to z powstrzymaniem świetnej gry, nad którą wielu utalentowanych ludzi w SI pracowało niezwykle ciężko przez dłuższy czas. Będziemy nadal robić wszystko, co w naszej mocy, aby ta gra trafiła w ręce graczy PS5 tak szybko, jak to możliwe.

Ci, którzy zamówili FM23 w przedsprzedaży na PS5 w PlayStation Store, zostaną anulowani w przedsprzedaży, a wkrótce otrzymają pełny automatyczny zwrot pieniędzy. Jeśli chodzi o to, kiedy pojawi się edycja PS5, powiedziano nam, że aktualizacja zostanie dostarczona "przy najbliższej okazji".

Football Manager 2023

Powiązane teksty

0
Football Manager 2023Score

Football Manager 2023

RECENZJA. Przez Johan Vahlström

Gra Football Manager na ten rok jest już dostępna, a my spędziliśmy już kilka godzin w najnowszym tytule symulacyjnym Sports Interactive.Wczytywanie następnej zawartości