Polski
Gamereactor
wiadomości
The Sims 4

Premiera kolekcji The Sims 4 Nowoczesna moda męska

HQ

Electronic Arts i Maxis świętują premierę kolekcji The Sims 4 Nowoczesna moda męska - najnowszy zestaw modowy, który zredefiniuje styl Simów. Kolekcja jest już dostępna na PC i Mac na platformach Origin i Steam oraz PlayStation 4 i 5, Xbox Series X|S i Xbox One.

The Sims nawiązało współpracę z British Fashion Council oraz londyńskim projektantami - Stefanem Cookiem i Jakiem Burtem, aby stworzyć wirtualną kolekcję ubrań, które, podobnie jak wielokrotnie nagradzana marka Cooke'a, wykraczają poza tradycyjne granice stylu. Kolekcja zawiera 23 nowe elementy ubioru, które są odwzorowaniem prawdziwych projektów Stefana Cooke'a. Ubrania te wniosą do szafy Simów nowoczesne kształty, tkaniny i wzory.

Seria The Sims ma długą historię dawania graczom kreatywnego miejsca do wyrażania siebie poprzez modę - ostatnio dzięki Kolekcjom Dzielnica Mody i Lotniskowy Szyk, które wprowadziły nowoczesne, globalne style inspirowane najnowszą modą w Bombaju i Seulu. The Sims 4 wcześniej współpracowało z Gucci w ramach kampanii „Off the Grid" oraz z Moschino, które zaprezentowało kolekcję kapsułową inspirowaną grą.

The Sims 4

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości