Polski
Gamereactor
wiadomości
Warhammer 40,000: Rogue Trader

Premiera Warhammer 40,000: Rogue Trader w grudniu

Przygoda izometryczna nadejdzie przed końcem roku.

HQ

Ponieważ październik jest wypełniony grami, a listopad jest również dość pełny, wydaje się, że niektórzy deweloperzy patrzą teraz na wydania w grudniu. Jedną z gier, która ma premierę w ostatnim miesiącu roku, jest Warhammer 40,000: Rogue Trader.

Owlcat Games potwierdziło, że ukaże się 7 grudnia na PC, PlayStation 5 i Xbox Series S/X. Jest to izometryczna przygoda z dużą ilością strategii (i sieciowego kooperaty!), opisana przez samych deweloperów w ten sposób:

"Warhammer 40,000: Rogue Trader to izometryczna turowa gra fabularna, w której gracze stają się jednym z najbardziej szanowanych kapitanów prywatnych statków w galaktyce. W służbie Imperatora i Imperium, tytułowy Nieuczciwy Handlarz pozwala im wyruszyć w nieznane z przywilejami i władzą przekraczającą zrozumienie normalnego obywatela. Ale tej drogi nie można iść samotnie; Nieuczciwy Handlarz musi zdobyć nieoczekiwanych sojuszników i połączyć siły z potężnymi Kosmicznymi Marine, zabójczymi Aeldari, pobożną Siostrą Bitwy, ekscentrycznymi Psykerami i innymi przerażającymi Xenos podczas eksploracji najdalszych zakątków galaktyki.

Warhammer 40,000: Rogue Trader

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości