Polski
Gamereactor
wiadomości

Premiery tygodnia: 10-16 grudnia

Below, DayZ, Insurgency: Sandstorm oraz GRIS wśród najważniejszych premier tygodnia.

HQ

Zazwyczaj w połowie grudnia nie ma już wielkich premier, ale w tym roku sytuacja wygląda nieco inaczej, ponieważ nadal czekają na nas różne interesujące debiuty, szczególnie jeśli chodzi o tytuły niezależne.

10 grudnia: Luchador Metroidvania Guacamelee 2 pojawia się na Nintendo Switch. Ciepło przyjęta strzelanka Dusk opuszcza Early Access i zostaje w pełni wydana na Steamie. Vermintide otrzymuje nowe DLC, Back to Ubersreik, na PC (na konsolach rozszerzenie pojawi się chwilę później).

11 grudnia: Everspace: Stellar Edition trafia na Switcha wraz z Solar Flux. Jeśli przepadacie za gigantycznymi potworami, pamiętajcie, że Earth Defence 5 zawita na PS4. The Videokid również pojawia się na PS4 (gra jest już dostępna na PC, Switchu i Xboksie One). Samodzielna gra RPG Ancient Frontier: Steel Shadows debiutuje na PC. Trzecia odsłona serii Kingdom, Kingdom: Two Crowns, ukazuje się na PC, PS4, Switchu oraz Xboksie One (i w dniu premiery będzie dostępna w usłudze Xbox Game Pass). Desert Child ucieszy posiadaczy PC, PS4 oraz Switcha (na Xboksie One pojawi się następnego dnia).

HQ

12 grudnia: Insurgency: Sandstorm debiutuje na PC (na konsolach zagramy dopiero w przyszłym roku). Super Animal Royale, urocza strzelanka typu topdown z gatunku battle royale, ląduje we Wczesnym Dostępie na Steamie.

13 grudnia: A propos długo oczekiwanych premier, DayZ w końcu odkleja łatkę wczesnego dostępu i w pełnej wersji ukazuje się na Steamie. Forza Horizon 4 rozszerza się o Fortune Island (PC, Xbox One). Przepiękna, narracyjna, niezależna platformówka GRIS zostaje wydana na PC oraz Nintendo Switch. Na Steam Early Access pojawia się kilka ciekawych pozycji, w tym pirackie MMO Atlas od Grapeshot Games oraz cyberpunkowa strzelanka 2084 od Feardemic. Biblioteka Nintendo Switch zostaje wzbogacona o Omensight: Definitive Edition oraz Hunter's Legacy: Purrfect Edition, a także o Blue Rider. RPG akcji Book of Demons uruchamia się na PC, po ponad dwóch latach we wczesnym dostępie. Shiver Games publikuje na PC trzecią już odsłonę swojej diabelskiej serii, Luciusa III.

HQ

14 grudnia: To wielki dzień dla Capy, ponieważ studio w końcu wyda swój enigmatyczny dungeon crawler Below na PC oraz na Xboksie One (Xbox Game Pass). Borderlands 2 VR trafia na PS4 (PSVR), a na kolejnych platformach VR ukaże się w przyszłym roku. Zwariowana gra kooperacyjna Big Crown: Showdown debiutuje na PC, PS4, Switchu oraz Xboksie One.

HQ
Premiery tygodnia: 10-16 grudnia


Wczytywanie następnej zawartości