Polski
Gamereactor
wiadomości

Premiery tygodnia: 11-17 lutego

Kalendarz growy staje się coraz bardziej zatłoczony wraz ze zbliżającymi się premierami: Metro Exodus, Crackdown 3, Jump Force, Far Cry: New Dawn i wiele więcej...

HQ

Pisanie o grach i ich recenzowanie w połowie lutego to dla nas jeden z najtrudniejszych okresów 2019 roku. Wystarczy spojrzeć, ile wielkich tytułów ukaże się chociażby samego 15 lutego...

12 lutego
Lovecraftowski horror Conarium wydany na PC w 2017 roku zmierza na PS4 i Xboksa One. Neonowy brawler Hyper Jam ląduje na PC, PS4 i Xboksie One dla osób szukających wyzwania w meczach zarówno lokalnych, jak i online. Przygodówka akcji typu side-scrolling, The Liar Princess and the Blind Prince, pojawia się na PS4 i Switchu.

HQ

13 lutego
Piękna i spokojna przygodówka eksploracyjna Eastshade trafia na PC, oferując ciekawą mechanikę z obrazami i dynamicznymi rozmowami. Debiutancka gra autorstwa Tessera Studios, skradanka Intruders: Hide and Seek, pojawia się na PS4 i PSVR.

14 lutego
Degrees of Separation to przygodowo-logiczna gra od Moondrop, która debiutuje na PC, PS4, Switchu i Xboksie One. Jeśli przepadacie za szybkim pisaniem i unikaniem kul, być może zainteresuje Was The Textorcist: The Story of Ray Bibbia. Produkcja oferuje pisanie zaklęć na klawiaturze i naturalnie wychodzi na PC. Firaxis wydaje drugie ważne rozszerzenie do Civilization VI, Gathering Storm, które doda między innymi mechanikę związaną ze zmianami klimatycznymi. Resort Boss: Gold trafia do usługi Steam Early Access, łącząc budowanie pól golfowych z zarządzaniem w stylu tycoona. Urocze Olli Olli pojawia się na Nintendo Switch z podtytułem Switch Stance.

HQ

15 lutego
Na ten dzień naprawdę musicie się przygotować. Po pierwsze, mamy Crackdowna 3 na PC i Xboksie One, i choć podchodzimy do tytułu dość sceptycznie, przynajmniej znajdziemy w nim Terry'ego Crewsa, a to już coś. Następnie pojawia się Far Cry: New Dawn, kontynuacja/spin-off Far Cry 5, w której odkrywamy postapokaliptyczne Hope Country, pomagając w odbudowaniu społeczeństwa (PC, PS4, Xbox One). A propos apokalipsy, w Rosji sprawy nie mają się lepiej. 4A Games wydaje trzecią odsłonę popularnej serii Metro, czyli Metro Exodus, które wygląda wprost obłędnie (PC, PS4, Xbox One). Bandai Namco zaserwuje nam Jump Force, masowy crossover z okazji wielkiej rocznicy magazynu Shonen Jump (PC, PS4, Xbox One). Na koniec możemy również zacząć grać w wielki debiut BioWare, Anthem, za pośrednictwem usługi EA Access (Xbox One) lub Origina.

Premiery tygodnia: 11-17 lutego


Wczytywanie następnej zawartości