Polski
Gamereactor
wiadomości

Premiery tygodnia: 11-17 marca

Daniem głównym w tym tygodniu jest The Division 2, ale równie smaczne mogą okazać się Baba is You, Hypnospace Outlaw czy Trüberbrook.

HQ

Gdyby nie The Division 2, byłby to bardzo spokojny tydzień pod względem growych premier, którymi sam marzec jest wręcz przepełniony. To powiedziawszy, Wasze zainteresowanie może wzbudzić kilka tytułów niezależnych, jeśli Tom Clancy to nie Wasza bajka.

HQ

12 marca
Wielokrotnie nominowane Hypnospace Outlaw (PC) to symulator internetu lat 90., w którym surfujemy po cyberprzestrzeni, by złapać złoczyńców. TT Games wydaje swoje marvelowskie tytuły w kolekcji Lego Marvel (Lego Marvel Avengers, Lego Marvel Superheroes 1 i 2) na PS4 i Xboksie One. Square Enix publikuje darmową wersję Dissidia Final Fantasy NT na PC i PS4. RICO, strzelanka w stylistyce cel-shadingu, pojawia się na różnych platformach, począwszy od PS4, dzień później na Xboksie One, a jeszcze na następny dzień na PC i Switchu. Wspaniale zapowiadająca się przygodówka Trüberbrook debiutuje na PC, podczas gdy wersje konsolowe mają ukazać się w przyszłym miesiącu. Outlaws of the Old West wchodzi do wczesnego dostępu na Steamie. Ghost of a Tale to RPG akcji, w którym wcielamy się w mysz i w zeszłym roku mieliśmy okazję zagrać w produkcję na PC, a tym razem będzie dostępna na PS4 i Xboksie One.

Na koniec, różne edycje specjalne The Division 2 (Phoenix Shield, Dark Zone, Ultimate i Gold Edition, uff) umożliwią graczom wczesny dostęp do zabawy na trzy dni przed pełnoprawną premierą.

HQ

13 marca
Baba is You jest wielokrotnie nagradzanym tytułem logicznym, w którym rozwiązujemy łamigłówki manipulując regułami, aby osiągnąć swój cel. Gra ukaże się na PC i Nintendo Switch.

14 marca
Curve Digital wydaje Motorsport Manager na Nintendo Switch.

15 marca
Bandai Namco wypuszcza na świat swoje nowe dziecko, czyli One Piece: World Seeker, a pisząc świat mamy na myśli PC, PS4 i Xboksa One. Klasyczny point-and-click Fenimore Fillmore: 3 Skulls of the Toltecs otrzymuje pecetowy remaster. To również dzień, w którym Tom Clancy's The Division 2 oficjalnie ukazuje się na PC, PS4 i Xboksie One.

Premiery tygodnia: 11-17 marca


Wczytywanie następnej zawartości