Polski
Gamereactor
wiadomości

Premiery tygodnia: 17-23 grudnia

Ashes of Creation Apocalypse, Nippon Marathon, Fitness Boxing, DLC do Spider-Mana i nowa mapa do PUBG królują w tym tygodniu.

HQ

Jako że rok chyli się ku końcowi, to i gier coraz mniej. Wciąż znajdzie się jednak kilka godnych zainteresowania produkcji oraz rozszerzeń, więc być może zdążycie kupić coś w sam raz przed świętami...

17 grudnia: Nippon Marathon, gra wieloosobowa na podstawie japońskiego programu telewizyjnego, wychodzi z Wczesnego Dostępu na PC i uderza również w konsole (PS4, Switch, Xbox One). Rewelacyjny Firewatch ukazuje się na Nintendo Switch.

18 grudnia: Masowe, ambitne MMORPG Ashes of Creation co prawda nie jest jeszcze w pełni dostępne, ale tego dnia otrzymujemy Ashes of Creation Apocalypse, niezależną arenę (wraz z trybem Battle Royale), która pozwoli nam przetestować różne funkcje tytułu. Asymestryczna gra wieloosobowa z elementami horroru, Last Year: The Nightmare, debiutuje na PC (wyłącznie w sklepie Discorda). Sheltered uderza w Nintendo Switch, a Warhammer: Vermintide 2 w PS4. Hardkorowa gra o przetrwaniu, Miscreated, nareszcie opuszcza Steam Early Access po ponad czterech latach produkcji.

HQ

19 grudnia: PlayerUnknown's Battlegrounds rozszerza się o mapę Vikendi na PC. Pirackie MMO od Grapeshot Games, Atlas, pojawia się w Steam Early Access, podobnie jak Skater XL.

21 grudnia: Fitness Boxing ukazuje się na Nintendo Switch (w Europie). Sundered: Eldrith Edition zawita na PS4, Switchu i Xboksie One. Debiutuje trzecie i ostatnie rozszerzenie do Spider-Mana (PS4) - Silver Linings.

HQ
Premiery tygodnia: 17-23 grudnia


Wczytywanie następnej zawartości