Polski
Gamereactor
wiadomości

Premiery tygodnia: 18-24 lutego

W tym tygodniu szczególnie wyczekujemy Anthema, Steins;Gate Elite, Batalj, Battlerite Royale oraz Bannermena.

HQ

Jeszcze kilka miesięcy temu wiele zeszłotygodniowych premier miało mieć miejsce teraz, między 18 a 24 lutego (między innymi Metro Exodus i Crackdown 3), ale wydawcy zdecydowali się na zmianę tych dat, więc obecny tydzień będzie nieco mniej napięty.

19 lutego:
Odświeżona wersja oryginalnego Steins;Gate, czyli Steins;Gate Elite (PC, PS4, Switch), powinna usatysfakcjonować wszystkich fanów powieści wizualnych. W wersji na Nintendo Switch otrzymamy dodatkowo 8Bit ADV Steins;Gate, które pozwoli na zwiedzanie 8-bitowej Akihabary, natomiast na PC i PS4 bonusowo zostaniemy uraczeni Steins;Gate Linear Bounded Phenogram. Tego samego dnia na PC doczekamy się również oficjalnej premiery kolejnego battle rotale zatytułowanego Battlerite Royale. Yakuza Kiwami otrzyma pecetowy port, a VR-owe Dick Wilde 2 zadebiutuje na PC (Vive i Oculus) oraz PS4 (PSVR). Urocza platformówka Pode ukaże się na PS4 (jest już dostępna na Switchu). Devotion, pierwszoosobowy horror z akcją osadzoną w Tajwanie w 1980 roku, przerazi nas na PC. Surrealistyczna powieść wizualna The Window Box zostanie wydana na PC. Roguelike Unexplored: Unlocked Edition pojawi się na PS4 i Xboksie One.

HQ

20 lutego:
Pustkę tego powolnego dnia zapełni nam detektywistyczna gra The Shapeshifting Detective, która ukaże się na urządzeniach z systemem iOS.

21 lutego::
PvP oparte na systemie turowym autorstwa Fall Damage Studios, czyli Batajl, ukaże się na Steamie. Bannermen, strategia czasu rzeczywistego, również zostanie wydana na PC, natomiast QUBE 2 zobaczymy na Switchu.

HQ

22 lutego:
To oficjalny dzień debiutu najnowszego dzieła BioWare - Anthema. Nowy świat science-fiction twórców Dragon Age i Mass Effecta stanie przed nami otworem na PC, PS4 i Xboksie One. Aragami: Shadow Edition trafi na Nintendo Switch. Platformówka w stylu 2.5D, The Prometheus Secret Noohra, ukaże się na PC.

W co zamierzacie zagrać w tym tygodniu?

Premiery tygodnia: 18-24 lutego


Wczytywanie następnej zawartości