Polski
Gamereactor
wiadomości

Premiery tygodnia: 25-31 marca

W tym tygodniu zakończy się Final Fantasy XV oraz The Walking Dead od Telltale, doczekamy się także premiery Outward, Tropico 6 i Yoshi's Crafted World.

HQ

Ostatni tydzień marca to zazwyczaj dość ważny czas pod względem growych premier. Choć tym razem wśród nich nie uświadczymy zbyt wielu produkcji AAA, wciąż czeka na nas masa świetnych produkcji, w tym zakończenie historii Clementine czy ostatnie rozszerzenie do Final Fantasy XV. Dodajmy do tego inny ciekawe tytuły, jak Yoshi's Crafted World, Tropico 6, Outward i Generation Zero, i mamy przed sobą bardzo napięty tydzień.

26 marca

Final Fantasy XV otrzymuje ostatnie DLC, Episode Ardyn, na PC, PS4 i Xboksie One. Nie jest to jedyna gratka dla fanów Ostatecznej Fantazji, jako że Final Fantasy VII trafia na Nintendo Switch i Xboksa One. Kooperacyjne Generation Zero od Avalanche Studios debiutuje na PC, PS4 i Xboksie One. Survivalowy erpeg z otwartym światem, Outward, ukazuje się na PC, PS4 i Xboksie One. Najnowsza gra z serii Atelier, Nelke & the Legendary Alchemists: Ateliers of the New World pojawia się na PC, PS4 i Nintendo Switch. Galak-Z otrzymuje wydanie Void Deluxe Edition na Nintendo Switch, podczas gdy Path of Exile trafia na PS4. Jeśli chodzi o światek VR, Space Junkies od Ubisoftu debiutuje na PC (Oculus, Vive) i PS4 (PSVR), podczas gdy Skyworld uderza w PSVR. Xenon Racer to futurystyczna wyścigówka, w której wszystkie koła pozostają na ziemi (bez antygrawitacyjnych bzdur), i ukaże się na PC, PS4, Switchu oraz Xboksie One. Jest to również dzień, w którym po raz ostatni pożegnamy się z Clementine, jako że finałowy epizod The Walking Dead: The Final Season jest już dostępny (PC, PS4, Switch, Xbox One).

HQ

27 marca

W tym nieco mniej chaotycznym dniu na PlayStation 4 trafi MLB: The Show 19 od Sony. Następnie mamy pełne wydanie survivalu Windscape na PC, Switchu i Xboksie One. Willowbrooke Post to gra, w której zarządzamy pocztą, a która tego dnia pojawia się w usłudze Steam Early Access. Grim Dawn otrzymuje rozszerzenie Forgotten Gods (PC), a DayZ trafia na Xboksa One.

28 marca

Karcianka Gwint od CD Projekt Red otrzymuje rozszerzenie Krwawa Klątwa na PC, PS4 i Xboksie One. Warparty debiutuje na wszystkich głównych platformach, a Tanzia oficjalnie pojawia się na PC po kilku latach spędzonych we wczesnym dostępie. Ten dzień oznacza również początek bety Mortal Kombat 11 (która zakończy się 31 marca).

HQ

29 marca

Assassin's Creed III Remastered (oraz odświeżona wersja Liberation) pojawia się na PC, PS4 i Xboksie One, podczas gdy w maju ukaże się na Switchu. Doczekamy się także pakietu Kingdom Hearts zatytułowanego The Story So Far (wszystkie części serii przed Kingdom Hearts III), na PS4. Dyktatorski symulator Tropico otrzymuje szóstą odsłonę na PC, natomiast na PS4 i Xboksie One zobaczymy grę w okresie letnim. Na koniec Yoshi's Crafted World debiutuje na Nintendo Switch.

Premiery tygodnia: 25-31 marca


Wczytywanie następnej zawartości