Polski
Gamereactor
wiadomości
Skull and Bones

Prezes Ubisoftu broni Skull and Bones pełnej ceny i nazywa ją "poczwórnym A"

Yves Guillemot: "Ludzie naprawdę zobaczą, jak rozległa i kompletna jest ta gra".

HQ

Biorąc pod uwagę liczne opóźnienia, ponowne uruchomienie produkcji i fakt, że format usługi na żywo nie jest najlepszy, z pewnością znajdą się gracze, którzy będą mieli wątpliwości co do Skull and Bones. Wieloosobowy piracki pancernik morski firmy Ubisoft zadebiutuje za tydzień, ale darmowa beta jest już dostępna dla każdego, kto chce zacząć żeglować po morzach. A dyrektor generalny Ubisoftu, Yves Guillemot, wydaje się być pewny sukcesu.

Podczas Q&A podczas prezentacji raportu finansowego za III kwartał roku obrotowego (do 31 grudnia 2023 r.) Guillemot bronił Skull and Bones ' podejścia "gra jako usługa" i jej pełnej ceny (79,99 euro), a także nazwał ją tytułem najwyższej jakości nawet wśród gier AAA.

"[Gracze] zobaczą, że Skull and Bones to kompletna gra" – powiedział. "To naprawdę wielka gra i sądzimy, że ludzie naprawdę zobaczą, jak rozległa i kompletna jest. To naprawdę kompletny, potrójny... poczwórna gra, która przyniesie efekty na dłuższą metę.

Już teraz wypływamy na wody i angażujemy się w walkę z naszą załogą korsarzy w Skull and Bones, ale poczekamy na publikację recenzji, aby wydać nasz werdykt w tej sprawie "AAAA".

Skull and Bones

Dzięki, VGC.

Powiązane teksty

0
Skull and Bones Score

Skull and Bones

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Miejscami jest potencjał do zbadania, ale jest też zbyt wiele, aby ten statek mógł wrócić do portu.Wczytywanie następnej zawartości