Polski
Gamereactor
wiadomości
The Day Before

Problem ze znakiem towarowym użytkownika The Day Before został przypisany do aplikacji kalendarza

Fabuła gęstnieje.

HQ

Wiele mówi się teraz o Fntastic's The Day Before i o tym, czy ta gra rzeczywiście istnieje. Po ostatnim opóźnieniu i wydaniu partii rozgrywki, która nie zrobiła wiele na korzyść tytułu, deweloper wydał oświadczenie dotyczące dziwacznego opóźnienia, które zostało przypisane sporowi o znak towarowy.

Na Twitterze Fntastic stwierdził: "Tak zwany "właściciel" praw do tytułu jest twórcą aplikacji kalendarza, która nie ma nic wspólnego z kategorią gier".

Następnie deweloper dodał: "Po tym, jak ogłosiliśmy grę w 2021 roku, on również chciał przejąć tytuł i zgłosił znaki towarowe przed nami".

Z oświadczeniem kończącym się: "Niejednoznacznie proponuje skontaktowanie się z nim w celu omówienia czegoś, ale co?"

Nie trzeba dodawać, że już nietypowe opóźnienie związane ze znakiem towarowym stało się jeszcze dziwniejsze dzięki temu oświadczeniu, a fani również nie są pod wrażeniem.

Wielu fanów na Twitterze wzywa do zmiany nazwy gry, aby mogła zostać wysłana, podczas gdy inni po raz kolejny kwestionują samo istnienie tego tytułu. Cokolwiek się stanie, od teraz The Day Before ma zostać uruchomiony 10 listopada 2023 r.

The Day Before

Powiązane teksty

0
The Day Before Score

The Day Before

RECENZJA. Przez Petter Hegevall

Długo oczekiwana gra fabularna online firmy Fntastic miałaby, według wczesnych zwiastunów, połączyć The Last of Us z The Division. Petter odkrył prawdę...Wczytywanie następnej zawartości