Polski
Gamereactor
wiadomości
Fallout (Amazon)

Projektant kostiumów do Fallouta zdradza sekret kombinezonów Krypty

W Krypcie 33 są bardzo stylowe.

HQ

W serii Fallout widać, że twórcy przywiązywali dużą wagę do szczegółów w projektowaniu scenografii i kostiumów. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku kombinezonów Vault, które wydają się być genialnym hołdem dla kombinezonów, które widzimy w grach.

To imponujące dzieło, a projektantka kostiumów do serialu, Amy Westcott, rozmawiała niedawno z PC Gamer o tym, jak zostały wykonane. "Mieliśmy do czynienia z prawdziwymi ludźmi z prawdziwymi ciałami" – powiedział Wescott. "Chodziło więc o to, co może wyglądać uniwersalnie pochlebnie w sposób, który nie jest obcisły i nie sprawia, że wszyscy czują się okropnie i skrępowani, ale ma fajny [wygląd]".

"To prawie tak, jakbyśmy podążali za kombinezonem lotniczym, wiesz, gdzie zapinasz go i używasz. Było więc ciasno, ale nie było ciasno w ciągu jednego cala jego życia".

Uzyskując ten wygląd, Wescott upewnił się, że kostiumy mają matową tkaninę rozciągliwą w czterech kierunkach, która pochodzi od firmy Mectex. Prawdziwym wyzwaniem było znalezienie kawałka materiału, który można nosić przez 12-15 godzin dziennie i nadal sięgać do oryginalnej tkaniny.

Fallout (Amazon)

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości