Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Przebierz się za Tarnisheda w oficjalne, drogie ubrania Elden Ring!

Marka odzieżowa ARK/8 chce przenieść Twój strój do gier na wyższy poziom.

HQ

Kiedy byłem dzieckiem, plakaty, pudełka śniadaniowe, słodycze i karty kolekcjonerskie były ulubionymi towarami, ale czasy się zmieniają! Dziś to oczywiście koszulki w śmiesznych cenach. Teraz projektant mody ARK / 8 odpowiedział na tę płaczliwą potrzebę luksusowej odzieży z motywem gier, wprowadzając oficjalną kolekcję Elden Ring o nazwie The Lands Between Collection.

Tak skromnie opisują kolekcję:
"W świecie, w którym królują gry, muzyka, science fiction i popkultura jako całość, staramy się uchwycić istotę naszych pasji i wyrazić naszą miłość do nich światu zewnętrznemu. Z każdą kroplą ARK/8 ma na celu tworzenie kolekcji, które ucieleśniają wszystkie rzeczy, które kochamy, stając się bramą do nieskończonych światów. Z odrobiną introspekcji, nasz etos i misja przypominają nam, że chociaż nasze życie na Ziemi może być skończone, nasze myśli i odciski wykraczają poza czas, czyniąc nas nieskończonymi jako jednostki.

Sprawdź niektóre z poniższych elementów, a dlaczego nie zajrzeć tutaj i nie wydać cotygodniowych pieniędzy na fajną kurtkę bomberkę z mapą Lands Between wydrukowaną na materiale? Mäki jak zwykle bierze dwoje.

Elden Ring
Elden Ring
Elden Ring
Elden Ring

Powiązane teksty

0
Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości