Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Scorn

Przerażający prolog Scorna pokazany w nowym filmie instruktażowym

Inspirowany H.R. Gigerem horror pojawi się za miesiąc.

HQ

Scorn wyglądał absolutnie przerażająco od pierwszego razu, gdy zobaczyliśmy go w 2020 roku z przerażającymi środowiskami stworzonymi z inspiracji twórcy Obcego H. R. Gigera. Plan zakładał uruchomienie go w okolicach premiery Xbox Series S/X, ale został opóźniony w wyniku pandemii, co spowodowało również drugie opóźnienie wraz ze wzrostem ambicji gry.

21 października w końcu nadszedł czas, aby zagrać w Scorn i doświadczyć tego, co wydaje się być jedną z najbardziej przerażających gier, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Teraz dobrze przyjrzymy się prologowi gry w ośmiominutowym filmie, który możecie obejrzeć poniżej (to nie dla osób o słabych nerwach!). Premiera na PC i Xbox Series S /X, a także jest dołączona do Game Pass.

HQ
Scorn
ScornScorn

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości