Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Przeżyj jeszcze raz zapał przed bitwą dzięki ostatecznemu zwiastunowi Elden Ring: Shadows of the Erdtree

FromSoftware przeniosło projektowanie bossów na nowy poziom.

HQ

Przygotujcie się, Splamieni, na zbliżającą się ostateczną bitwę. Nadszedł czas, aby odkryć tajemnicę Miquelli i stawić czoła nieznanemu, gdy Elden Ring: Shadows of the Erdtree nadejdzie dziś wieczorem. Duża ekspansja FromSoftware, nawet uważana za nowy szczyt jakości studia, zachwyciła nas, a teraz wygląda na to, że ekscytacja dla tych, którzy są na tyle odważni, aby przeciwstawić się Messmerowi i jego hordom, będzie przepełniona zwiastunem premierowym Shadows of the Erdtree.

Zobaczymy w nim jedne z najbardziej niesamowitych projektów bossów, jakie kiedykolwiek widzieliśmy w pracy FromSoftware, a także nowe bronie, zestawy ruchów i przedmioty. Sam Hidetaka Miyazaki opowiedział o kilku nowych funkcjach, które zobaczymy w Krainie Cieni i nie możemy się doczekać, aż opowiecie nam o swoich przygodach.

Gotowi na ostateczną bitwę Elden Ring ?

HQ
Elden Ring

Powiązane teksty

Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości